BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 16165019

nr 1616 5019

Spegellampetter

ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm

Kondition: Saknar ljusarmsfäste samt ljushållare

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 29 april 2024
kl 18:34:28